Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami.

kursy prawa jazdy gorzów
kursy prawa jazdy gorzów
kursy prawa jazdy gorzów
kursy prawa jazdy gorzów
kursy prawa jazdy gorzów
kursy prawa jazdy gorzów

Ośrodek Szkolenia Kierowców Mikrus powstał w 1991 roku.

W tym czasie nauczyliśmy jeździć i przygotowaliśmy do egzaminu tysiące kierowców. Szczycimy się największą zdawalnością naszych kursantów w większości kategorii na państwowym egzaminie na prawo jazdy. Od lipca 2013 posiadamy status Super OSK.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym ośrodkiem i ofertą oraz wieloma promocjami jakie dla państwa przygotowaliśmy.

Nasze Samochody
Fiat Punto Evo
Fiat Scudo
Samochody ciężarowe
Motocykle
Widlak Toyota

www.mikrus.net » Galeria » Rajdy » Rajdy

Nasza firma swoje korzenie ma w naszej pasji. To co robimy zapoczątkowane zostało przez zamiłowanie do samochodów, więc masz pewność, że Twoja nauka będzie solidna. Korzystając z naszych usług będziesz wiedział jak dobrze jeździć, a nie tylko jak zdać egzamin.

Pościgają się na poligonie 15 września o 19.00 spod katedry nastąpił start honorowy imprezy. Następnego dnia z parkingu TESCO przy ul. Słowiańskiej ruszyła pierwsza załoga. Uczestnicy mieli do pokonania cztery odcinki specjalne, każdy po 10 km, po okolicach ul. Słowiańskiej i terenach poligonowych pod Chwalęcicami. Równolegle odbyła się Konkursowa Jazda Samochodem Terenowym (KJST) dla amatorów. Gorzowska impreza była jednocześnie zakończeniem sezonu RMPST 2006 

CopyRights © 2012 - www.mikrus.net | Projektowanie stron internetowych