Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami.

kursy prawa jazdy gorzów
kursy prawa jazdy gorzów
kursy prawa jazdy gorzów
kursy prawa jazdy gorzów
kursy prawa jazdy gorzów
kursy prawa jazdy gorzów

Ośrodek Szkolenia Kierowców Mikrus powstał w 1991 roku.

W tym czasie nauczyliśmy jeździć i przygotowaliśmy do egzaminu tysiące kierowców. Szczycimy się największą zdawalnością naszych kursantów w większości kategorii na państwowym egzaminie na prawo jazdy. Od lipca 2013 posiadamy status Super OSK.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym ośrodkiem i ofertą oraz wieloma promocjami jakie dla państwa przygotowaliśmy.

Nasze Samochody
Fiat Punto Evo
Fiat Scudo
Samochody ciężarowe
Motocykle
Widlak Toyota

www.mikrus.net » Galeria » Rajdy » Początki

Zaczęło się jeszcze w latach 80 ubiegłego wieku, na zlotach turystycznych pasjonatów głównie z wojskowego demobilu. Sporo ich zachowało się po zawieruchach ostatniej wojny na ziemiach zachodnich. Stad, duże zaangażowanie środowiska gorzowskiego ze Stanisławem Lisowskim. Potem dołączyli zapaleńcy z Łodzi, Krakowa, Poznania.

Dla uroizmacenia zlotów organizowano próby zręcznościowe. Stworzono regulamin i obostrzenia techniczne, charakterystyczne dla wyczynowych sportów samochodowych. W pierwszej połowie lat 90 nadano zawodom rangę Rajdowych mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. Biorą w nim udział rodziny. W gorzowie to: Kordylowie, Paśkiewiczowie, Uchańscy, Kawalcowie oraz Lisowscy. 

CopyRights © 2012 - www.mikrus.net | Projektowanie stron internetowych