O Nas

Drogi potencjalny kursancie.

Skoro znalazłeś się na tej stronie to znaczy, że prawdopodobnie interesuje Cię kurs prawa jazdy lub inny kurs oferowany przez naszą firmę. Naszym zadaniem jest przekonać Cię, że OSK MIRUS to właśnie to czego potrzebujesz. Dlaczego więc warto wybrać nasz ośrodek? Po pierwsze jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem. Od 1991 roku przeszkoliliśmy już tysiące kursantów, przez ponad 20 lat wypracowaliśmy swoje metody nauczania, dzięki którym nasi kursanci nie tylko zdają egzaminy na prawo jazdy, ale również uczą się jeździć i poruszać po drogach. Nie jesteśmy jednoosobową firmą, tylko prężną instytucją. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę i dbamy o to, aby na bieżąco doskonalili oni swoje umiejętności i wiadomości.  Jeżeli zdarzy się np., że Twój instruktor zachoruje, to nie zostaniesz na dwa-trzy tygodnie pozostawiony sam sobie bez jazd, zawsze istnieje możliwość  wyjeżdżenia kilku godzin u innego instruktora. Sprawa wygląda tak samo jeżeli z jakichś powodów nie jesteś zadowolony ze swojego instruktora.

Posiadamy swój plac manewrowy, co oznacza, że nie jesteśmy uzależnieni od różnego rodzaju umów najmu czy dzierżawy i nie musimy dzielić się placem z połową innych ośrodków z Gorzowa i okolic.

Dla zapewnienia najlepszej jakości naszych usług, prowadzimy wykłady w systemie kołowym, oznacza to, że kurs każdej kategorii możesz rozpocząć w każdej chwili, nie musisz czekać na rozpoczęcie kursu np. do następnego 15 dnia miesiąca.

Posiadamy prężną flotę swoich aut, w przypadku jeżeli samochód ulegnie uszkodzeniu lub awarii, zawsze mamy auto zastępcze, abyś nie został „na lodzie”. Nasze pojazdy wyposażone są w GPS-y, dzięki czemu unikamy praktyki załatwiania „innych” spraw w czasie Twoich jazd, a jazdy zaczynają i kończą się punktualnie. Nie oszczędzamy też na paliwie Twoim kosztem, czyli nie wyjeżdżasz 70 % swoich jazd na placu manewrowym, byle tylko było taniej. Szkolisz te umiejętności, które instruktor uzna za faktycznie potrzebne.

Kolejną istotną kwestią jest cena. Owszem, znajdziesz na rynku tańsze ośrodki i kursy. Owszem, istnieją w Gorzowie ośrodki szkolące poniżej 1000 zł. Tylko zastanów się czy warto?  Na koszt kursu składają się: pensja instruktora, paliwo, podatki i koszty materiałów szkoleniowych. Jeżeli ktoś proponuje Ci kurs poniżej rzeczywistych kosztów to raczej będzie to na Twoją niekorzyść. Potem w połowie kursu może się okazać, że nie wyjeździsz części godzin albo pojawią się jakieś ukryte koszty. My, w OSK MIKRUS, nie zgadzamy się z takimi praktykami i mówimy im stanowcze NIE. Dlatego też przystąpiliśmy do programu „Rzetelna Firma” – dzięki temu możesz być spokojny o swoje pieniądze i o to, że Twój kurs przebiegnie uczciwie i zgodnie z wymogami prawnymi.

Ostatnią kwestią, choć wcale nie mniej istotną jest to, że to co robimy już od około ćwierć wieku jest naszą PASJĄ. Robimy to z przekonaniem, że dzięki temu nasze drogi będą bezpieczniejsze, a każdy zadowolony kursant jest świadectwem tego, że nasza praca popłaca. Dlatego od lat inwestujemy, rozwijamy się i szkolimy. Chcemy, żebyś to Ty był zadowolony, bo to Ty drogi kursancie, jesteś naszą wizytówką 🙂